Telif Hakları

Telif Hakları

Sitemizde bulunan özgün makaleler ve fotoğraflar web sitemize ait olup bunların yanında telif hakkı gerektirmeyen belgeler seçilerek makale ve fotoğraf paylaşımı yapılmış olabilir. Telif hakkı olan dokümanların telif sahipleri belirtilmiştir. Fakat yinede telif hakkı içeren veya sitemizde sunumu bulunan şahıs/şahıslar eziraatci(at)eziraatci.com  mail adresi ile bize ulaşırlar ise yasal yükümlülük zamanı olan bir (1) hafta içerisinde var olan dosya, belge veya materyal üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.

Eğer telif haklarını çiğnediğimizi düşündüğünüz bir yazı, makale veya fotoğraf olursa eziraatci(at)eziraatci.com adresinden bize e mail atarak ulaşabilirsiniz.

eziraatci.com internet sitesinde yer alan tüm içerikler Fikir ve Sanat Eserleri kanununun 36. ve 37. maddeleri esas alınarak oluşturulmaktadır.

Ayrıca web sitemizde konuların altına yapılan yorumlardan kesinlikle eziraatci.com sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz. Bu ve buna benzer durumlarda yorumu yapan şahıslar, kurumlar veya bireyler sorumludur.Bu siteye giren herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

Sorularınız için bize  eziraatci(at)eziraatci.com mail adresi ile ulaşabilirsiniz.

Sayfa başına git